10 вересня до Дня фізичної культури і спорту, з метою пропаганди здорового способу життя, формування фізичного і морального здоров’я, зацікавленості до занять фізичною культурою і спортом був проведений загальнотехнікумівський захід «День здоров’я», який проходив у лісовій, заміській зоні за участю студентів 27 навчальних груп, викладачів і працівників технікуму.

Для учасників заходу викладачами фізичного виховання було розроблено програму з різних конкурсів та спортивних змагань.

Не обійшлось без традиційної «Лісової каші» та художньої самодіяльності.

За результатами проведеного спортивно-оздоровчого заходу переможцями стали найбільш активні і талановиті студенти та викладачі. У конкурсі «Бій подушками на колоді» серед  юнаків переміг Астахов Олексій, студент групи ВХП-13; серед дівчат – Пантьо Вікторія, студентка групи ТКД-9.

Найсильнішим юнаком технікуму в змаганнях з «Армреслінгу» став Манич Микола, студент групи ВХП-11.

Під час конкурсу художньої самодіяльності студентки групи СП-6  Нелень Тетяна і Спіркіна Олена виявили найкращі вокальні здібності (класний керівник Башей О.О.).

Найсмачнішу «Лісову кашу» приготували студенти групи ВХП-11 (класний керівник Титаренко А.В.).

У змаганнях класних керівників з дарцу найбільшу кількість балів для своєї групи здобула Половнєва Людмила Іванівна.

Переможці змагань отримали грамоти та солодкі подарунки.

В командному заліку І місце зайняли студенти групи Б-6 (класний керівник Половнєва Л.І.),  ІІ місце – студенти групи ТКД-8 (класний керівник Голуб О.А.), ІІІ місце – студенти групи ХТ-1 (класний керівник Прядко А.М.).

Міцного всім здоров’я та нових спортивних досягнень!