«ЗЕЛЕНЕ» НАВЧАННЯ У ЧЕРКАСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІЗНЕСУ

У новому 2020-2021 навчальному році всі заклади освіти мають адаптуватися до сучасних вимог щодо дотримання протиепідемічних заходів та вишукувати нестандартні підходи до освітнього процесу.

Для студентів спеціальності «Туризм» проводяться екозаняття на відкритому просторі та свіжому повітрі. Одне з таких занять було проведено викладачем дисциплін туристичного спрямування Тищенко О.Л. у Черкаському міському парку Перемоги. Під час заняття з дисципліни «Рекреаційна географія» студенти мали можливість ознайомитися з рекреаційними ресурсами парку культури та відпочинку, вивчити рекреаційні об’єкти та визначити його складові частини.

Заняття на відкритому повітрі – це ще й практичний розрахунок підвищити навчальну успішність і концентрацію уваги студентів. Науковцями доведено, що  насичення киснем і враженнями допомагає зберігати зосередженість у студентів до двох годин потому.