До студентів спеціальності «Соціальна робота» завітали фахівці організації «Від серця до серця» Олексій Сорокін та Юлія Гаврись з метою ознайомити студентів із діяльністю Amnesty International та залучити їх до цього всесвітнього  руху, що об’єднує понад 7 мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою.

Також мова йшла і про кампанію Amnesty International Ukraine, що присвячена протидії домашньому насильству. 14 лютого в Києві, Харкові, Черкасах та інших містах України  відбудуться акції, на яких вимагатимуть ратифікації Стамбульської конвенції.

Стамбульська конвенція  – комплексний міжнародний акт, спрямований на захист, запобігання, судову відповідальність і вироблення стратегії в сфері протидії насильству стосовно жінок та домашньому насильству. Конвенція може та має допомогти покращити як становище жінок, так і повагу до прав людини за умови ратифікації її в достатній кількості держав.

Отже,  кожен з нас  має можливість допомагати тим, чиї права були порушені і сприяти позитивним змінам ситуації з правами людини в Україні та світі.