24 березня щорічно відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу, встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби. В даний час одна третина світового населення інфікована туберкульозом. Організації і країни, що борються проти туберкульозу, проводять цей День з метою привернення уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики та лікування.

22 березня в технікумі проведена відеоперерва до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

Студенти І курсу групи СП-10 спеціальності «Соціальна робота» на чолі з викладачем навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» Башеєм О.О. долучилися до участі в міській вуличній благодійній  акції «Зупинимо туберкульоз разом!» благодійної організації «Від серця до серця» та громадської організації «Позитивні жінки».

Під час проведення акції студенти активно демонстрували свої знання щодо профілактики захворювання на туберкульоз:  «Як захистити себе?», «Як допомогти собі та своїм близьким якщо така проблема вже виникла?» та отримали інформацію де пройти діагностику та отримати кваліфіковану допомогу психологів, медиків. Студентка Ритко Дарина продекламувала вірш «Надія» Ліни Костенко.

Акція пройшла за ініціативи Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна», ВБО «Конвіктус Україна» у співпраці з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», ГО «Позитивні жінки», (партнери), (партнери) та МБФ «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з ВБО «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу» (Challenge TB), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.