19 травня 2016 року студенти спеціальності «Соціальна робота» зустрілися із представниками Української Гельсінської спілки із прав людини Тарасом Щербатюком, Юлією Голубєвою та Людмилою Понни, фахівцем Черкаського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Зустріч була присвячена проблемі дотримання прав дитини в Україні і світі.

Студенти разом із фахівцями обговорювали ситуації з порушення прав дитини. Були детально розглянуті статті Конвенції ООН із прав дитини, та наведені приклади з порушень цих прав.

Конвенція ООН із прав дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Саме тому цей документ є настільною книгою соціального працівника у роботі із сім‘ями. І для студентів, як майбутніх фахівців у соціальній сфері, ця зустріч стала вельми корисною.