Фінанси, банківська справа та страхування — одна з провідних спеціальностей економічного напряму. Професія фінансиста є актуальною та престижною, оскільки в час постійного розвитку економіки кількість підприємств різних форм власності та сфер постійно зростає, а тому збільшується і потреба в фінансистах, аналітиках, фінансових консультантах та фінансових менеджерах.

27 січня 2022 року відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності зі стейкхолдером — начальником відділу Укргазбанку зарплатних проєктів управління організації роздрібних продажів Черкаської обласної дирекції Бакум Тетяною Віталіївною.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм цієї спеціальності.

Стейкхолдер висловила готовність сприяти практичній підготовці здобувачів освіти та надавати їм можливість проходження виробничої практики у відділеннях Укргазбанку.

Зустріч виявилася цікавою, корисною та пізнавальною, для студентів, для викладачів і для гості Бакум Т.В.