19 листопада  на зустріч зі студентством першого курсу завітала представник Патрульної поліції міста Черкаси, з лекцією про поводження в громадських місцях, про шкідливі звички та статті Кримінального кодексу України.

У дискусійному форматі обговорили з молоддю види адміністративних правопорушень, правила поведінки у громадських місцях, дрібні крадіжки, самооборону та відповідальність за вчинені дії. Під час зустрічі зі студентами представник поліції  продемонструвала професійний обшук особи та проведення поверхневої перевірки. Представник патрульної поліції розповіла студентам цікаві історії з професійного життя. Спілкування проходило у формі діалогу, тому всі мали змогу почути відповіді на поставленні питання.