4 лютого 2022 року в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбулося спільне засідання адміністрації коледжу та викладачів спеціальності «Туризм» з Катериною Дяченко, менеджером туристичної компанії «Інтерконтакт».

Учасники зустрічі проаналізували широкий спектр питань якісної підготовки здобувачів освіти за спеціальністю «Туризм», обговорили перелік освітніх компонентів, загальних та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців з туризму, що користуватимуться значним попитом на ринку праці, зокрема і на даному підприємстві. Стейкхолдери висловили підтримку напрямків розвитку спеціальності «Туризм» та задекларували готовність до подальшої співпраці.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для викладачів, так і для стейкхолдерів.