2 лютого 2022 року в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбулося спільне засідання адміністрації коледжу та викладачів циклової комісії спеціальності 231 «Соціальна робота» з директоркою Черкаського обласного молодіжно-ресурсного центру Оленою Левченко з метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці.

В процесі обговорювалися взаємодії зацікавлених сторін на всіх етапах освітньої траєкторії, які реалізуються через участь стейкхолдерів:

• ознайомлення, обговорення та внесення пропозицій щодо розробки та реалізації освітніх програм та навчальних планів в межах спеціальності;
  • складення договорів про співпрацю;
  • проведення всіх видів практик в установі, яка є потенційною для працевлаштування здобувачів фахової передвищої освіти;
  • реалізація дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням молоді.

Пані Олена висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів фахової передвищої освіти, надавати їм можливість проходження навчальної та технологічної практик

Жваву дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасних установ соціальної сфери.

Зустріч виявилася цікавою і корисною для всіх сторін.

Зустріч зі стейкхолдером:

договір про співробітництво та обговорення освітніх програм

• складення договорів про співпрацю;
  • реалізація дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням молоді.

Зустріч виявилася цікавою і корисною для всіх сторін.