ПРО РОБОТУ  ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ  ТЕХНІКУМУ

28 грудня відбулося чергове засідання педагогічної ради  технікуму.

Директор технікуму привітала колектив з прийдешнім Новим роком, зазначивши, що цей рік був складним, не схожим на інші, побажала всім здоров’я,  родинного затишку, мирного неба над головою.

Голови циклових комісій  прозвітували про виконану роботу  за перше півріччя  2020-2021 н.р., зазначивши, що запланована робота виконана в повному обсязі.

Викладач  іноземних мов Голуб О.М. виступила з доповіддю «Особливості проведення інтегрованих занять для збагачення словникового запасу при підготовці кваліфікованого молодшого спеціаліста»  зазначивши, що метою сучасного коледжу є формування нового інтерактивного способу мислення у майбутніх фахових бакалаврів.

Викладач  Козиряцька Н.А. виступила з доповіддю « Педагогічний процес в умовах дистанційного навчання: комунікація між викладачем та студентом» наголосивши на необхідності   вдосконалення  педагогічного процесу: під час дистанційного навчання  усім викладачам застосовувати сучасні  методи проведення занять; онлайн вебінари, квести, проєктну діяльність, інтегровані міжпредметні заняття, експерименти, дослідження; часто змінювати види діяльності,  матеріал подавати в ігровій формі, надавати перевагу короткому контенту та стислому викладу у візуальній подачі матеріалу (відеоролики, короткі навчальні фільми, інфографіка, тощо)

Секретар приймальної комісії Маринич С.В. ознайомила з Правилами прийому до технікуму у 2021році.

Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т. Г. зачитала перелік курсів, які пройшли викладачі у першому півріччі.

Підсумовуючи, директор  наголосила активно висвітлювати інформацію про події на сайті технікуму, проводити профорієнтаційну роботу для вступу студентів до технікуму, дотримуватися правили щодо запобігання поширенню Covid-19.