8 вересня 2016 року в Черкаському комерційному технікумі відбулася звітно-виборна студентська конференція, на якій були присутні 150 делегатів від 27 навчальних груп, класні керівники та представники адміністрації технікуму.

У порівнянні з минулими роками конференція була об’ємнішою за змістом, оскільки розглядалося чотири питання:

  1. Звіт про діяльність Студентського парламенту за 2015-2016 н.р.
  2. Прийняття Положення про студентське самоврядування в Черкаському комерційному технікумі.
  3. Обрання нового складу Студентської ради на 2016-2017 н.р.
  4. Обрання голови Студентської ради.

Про роботу Студентського парламенту за 2015-2016 н.р. прозвітувала його координатор – Глиняна Марія Дмитрівна, оскільки президент Студпарламенту 2015-2016 н.р. Шевченко Поліна закінчила технікум та продовжила навчання у Львівському університеті.

Під час доповіді Марія Дмитрівна розповіла про діяльність кожного департаменту та всі заходи, які  проводились за ініціативи студентського Парламенту, відзначила роботу найбільш активних студентів, а також зазначила, що з нового 2016-2017 навчального року буде змінена форма організації студентського самоврядування технікуму на Студентську раду.

Директор технікуму В’язовік Володимир Вікторович відзначив основні досягнення Студентського парламенту у минулому навчальному році, а також порадив, над чим працювати студентському самоврядуванню у майбутній діяльності.

 Делегати одноголосно визнали роботу Студентського парламенту за 2015-2016 н.р задовільною.

Під час обговорення другого питання віце-президент Студентського парламенту Білоконь Ольга назвала основні причини, за яких необхідно оновити діяльність студентського самоврядування в технікумі і запропонувала  внести зміни до Положення.

Переважна більшість делегатів конференції підтримала пропозицію і було прийнято рішення ухвалити «Положення про студентське самоврядування в Черкаському комерційному технікумі».

До нового складу Студентської ради 2016-2017 н.р. увійшло 52 представники.

Перед початком обговорення кандидатури на посаду голови Студентської ради заступник директора з виховної роботи Гущина Алла Василівна зазначила, якими рисами характеру та здібностями потрібно володіти, щоб претендувати на дану посаду. Делегати конференції запропонували обрати Білоконь Ольгу, віце-президента Студпарламенту.  Адже вона бере активну участь у житті технікуму, добре навчається, відповідальна, має лідерські якості та користується повагою серед студентів технікуму. Тому переважною більшістю голосів пропозицію підтримали і головою Студентської ради на 2016-2017 н.р. обрали Білоконь Ольгу, студентку групи ВХП 13.

Після  завершення конференції новообрана Студентська рада провела своє перше засідання, на якому усіх представників розподілили по діючих департаментах та обрали керівний склад: заступник голови Студради – Халімон Валерія, студентка  групи ПТ-1; голова секретаріату – Кравченко Людмила, студентка групи ТКД-8;  голова департаменту навчання та наукової діяльності – Атаманова Діана, студентка групи Б-6; голова департаменту організації культурно-масових та спортивних заходів – Леонська Аліна, студентка групи ТКД-8;  голова соціально-побутового департаменту – Пелепей Федір, студент групи ТКД-45; голова прес-служби – Дороніна Марина, студентка групи ТКД-8;  фото- та відеокореспондент –  Сердюк Олександр, студент групи ВХП-14  – адміністратор офіційної групи Черкаського комерційного технікуму.

Вітаємо нову Студентську раду та її керівний склад з обранням, бажаємо плідної роботи, успіхів та нових звершень!