Європейська Україна: місця, локації, пам’ятки

День Європи в Україні – це  затвердження України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Цей день Україна відзначає в кожну третю суботу травня. Це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

З нагоди святкування Дня Європи в бібліотеці Черкаського комерційного технікуму 11 травня відбувся захід «Європейська Україна: місця, локації, пам’ятки». У ході заходу студенти групи ХТ-11 ознайомилися з історією створення Євросоюзу, символами ЄС, здійсненими державою заходами щодо Євроінтеграції і, звичайно, з цікавими фактами про нашу державу, як країну Європи.

Заключним акордом заходу була вікторина про Україну та Євросоюз. Байдужих не було! Всі студенти взяли активну участь у вікторині і знаходили правильні відповіді на поставлені запитання.

Студенти відзначили день спільних цінностей, спільної історії всіх європейських націй континенту, ще раз відкрили для себе Європу і пізнали європейський простір та в черговий раз нагадали собі, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.