Так ніхто не кохав, через тисячі літ

Лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі…

В.Сосюра

    14 лютого, День закоханих, —  день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

    Тож і у нашому студентському гуртожитку у ці холодні лютневі дні на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики, адже ці дні  минули під девізом «Вона прийшла непрохана й неждана…». Весь тиждень і до самого Дня  закоханих  працювала святкова пошта «Скринька кохання», усі бажаючі могли відправити валентинку, зізнаючись у симпатії чи коханні своїй половинці. Також  активісти студентського самоврядування технікуму та гуртожитку створили до свята фотозону «Арка Закоханих», де можна зробити цікаві й оригінальні світлини з різними атрибутами до Дня Валентина.

    А ще наші студенти декламували вірші та співали пісні про кохання, найкращі номери ввійшли до невеликого відеоролика «І все про кохання, і все про любов…».

    9 лютого актив гуртожитку побував на заході в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка, де послухали цікаві розповіді про кохання видатних українців Івана Франка та Лесі Українки й переглянули книжкову виставку-інсталяцію про вічне й неповторне почуття.

   Креативність та винахідливість наших студентів сприяла тому, що передсвятковий тиждень пройшов не лише чуттєво і позитивно, а й весело та незабутньо.