«Український День навколишнього середовища»

Щороку, у третю суботу квітня місяця в Україні відзначається День навколишнього середовища більш відомий, як День довкілля.

Завжди у цей день українці долучалися до акцій, направлених на збереження та примноження природного фонду рідної країни. Цьогоріч карантинні заходи внесли у цю традицію суттєві корективи.

Проте ми з вами ніколи не повинні забувати, що охорона природи має для людини надзвичайно важливе значення. Але кожному із нас почати потрібно з себе, усвідомити, перш за все, відповідальність за залишене сміття, забруднену воду чи повітря, за нанесення непоправної шкоди природі. Особливо обурює необережне поводження з вогнем в екосистемах чи зумисне спалювання рослинних рештків. Адже при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту, зникає корисна мікрофлора. Випалювання наносить пряму шкоду й здоров’ю людини.

Тож, шановні студенти, пам’ятайте, що від ваших дій може постраждати стан навколишнього середовища, як у рідній місцевості, так і в країні загалом.

Ми звертаємось до Вас  з проханням пам’ятати про природоохоронні заходи.

Впевнені, що тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу та неповторність рідного краю.

Будьте свідомими громадянами!

Бережіть природу!!!