СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАГОДИ ДНЯ НАУКИ: НОВИЙ ФОРМАТ

19.05.2021 року в Черкаському комерційному технікумі традиційно відбулася студентська наукова-конференція з нагоди Дня науки. Зважаючи на велику кількість охочих студентів представити свої творчо-пошукові роботи та враховуючи протиепідемічні заходи робота конференції була побудова за секціями.
На початку конференції з вітальним словом до учасників звернулася директор Черкаського комерційного технікуму Людмила Крикуненко, яка зауважила, що нині наша держава переживає непростий для української економіки час, але ми знаємо, що майбутнє України творить і буде творитися молодим поколінням, і їх науковий потенціал успішно буде реалізовуватися в соціумі, бізнесі, в науці, освіті. Побажала всім плідної дискусії, конструктивного діалогу, наснаги та новаторського пошуку.
Тематика студентських робіт представлена широким спектром досліджень. Серед них: «Суржик у молодіжному середовищі», «Леся Українка: творча палітра вражень від закордонних подорожей», «Визначні Шевченківські місця в Україні», «Творці математичної освіти на Черкащині», «Аналіз гендерних стереотипів у студентському середовищі», «Незвичайні ресторани світу», «Вплив генетично модифікованих речовин, що містяться в продуктах харчування, на розумову працю студентів», «Сортування сміття – життєва необхідність для планети чи лише популярна тенденція?», «Трикутник в електронних таблицях», «Туризм в епоху пандемії COVID-19», «Фортифікаційні споруди Черкащини та їх використання в туризмі» та інші.
В кінці роботи кожної секції учасники конференції були нагороджені грамотами технікуму та отримали подарунки від профспілкової організації закладу.
Учасники зібрання отримали професійне задоволення від результатів роботи конференції та неоціненний досвід проведення таких заходів, зокрема і в непростих умовах.
Тож дякуємо всім за плідну співпрацю та бажаємо успіхів у навчанні та роботі!