12 жовтня з нагоди Дня захисників та захисниць України у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу була проведена військово-патріотична гра «Джура», в якій взяли участь команди студентів першого курсу всіх спеціальностей.
До участі на захід були запрошені прикордонники Головного навчального центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Генерал-майора Ігоря Момота, рятувальники Головного управління ДСНС, військові 104 автомобільної бригади військової частини А 1744.
Також на захід були запрошені гості – голова обласної ветеранської спілки прикордонників України Сергій Пасека, учасник бойових дій батальону «Донбас» Сергій Пантюхін.
Під час заходу студенти не лише продемонстрували навички військової підготовки, рятування, пожежогасіння, надання медичної допомоги, стрільби, але й ознайомилися із професією прикордонника, рятувальника, хіміка та піротехніка, пожежно-рятувальною технікою та аварійно-рятувальним обладнанням і спорядження надзвичайників, сучасним обладнанням прикордонників. Також фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення показали студентам муляжі вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що мало не щодня знаходять на території області.
Усі охочі змогли приміряти бойовий одяг вогнеборців та спробувати себе у ролі пожежного, ліквідувавши пожежу, прикордонника.
По завершенню заходу всі охочі мали змогу скоштувати військово-польову кашу.
Щиро дякуємо всім за участь у заході!
Зі святом Днем захисника та захисниць України, Святом Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!