Щорічно, 21 листопада згідно з указом Президента України  Петра Порошенка ми відзначаємо  День  Гідності та Свободи. Так ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

21 листопада відбулась відкрита виховна година «Революція гідності : як це було»,  яку провела, разом із студентами груп СП-8 та Т-3, викладач соціальних дисциплін Відьменко Марія Олексіївна.

Учасники виховної години разом пройшли  етапами  Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів, згадали Героїв Небесної Сотні. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

На виховну годину завітав і безпосередній учасник тих буремних подій. Святослав Запорожець поділився своїми спогадами, розповів про дух та силу Майдану.

Ми зараз знаходимося в стані неоголошеної війни з Росією. Багато з вимог майдану ще не повністю виконані, багато ще треба зробити, та ми вибрали свій шлях. Шлях до Європи. Волю в нас не відібрати.

 Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Слава Україні!