Щорічно 21 вересня, за рішенням Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день миру.

Свято заснували в 1981 році на 36-й сесії Генеральної Асамблеї ООН як день відмови від насильства і припинення вогню на всій планеті. Перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії. У цей день проводять освітні та громадські суспільні інформаційні акції з проблем миру.

Емблемою Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

На честь цього свята у коледжі був проведений конкурс “International Day of Piece” англійською мовою серед студентів групи ХТфб-6-09-21.  Завдання проходило в ігровій формі, містило факти з історії виникнення свята та сиволи миру : голуб — прагнення до польоту, свободи, миру; білий колір — символ чистоти, чесноти, радості; оливкова гілка — символ перемоги, миру та примирення.

Команди хлопців та дівчат активно виконували завдання. Звісно, в цей день перемогла дружба. Команди мирно потисли руки і разом відсвяткували таку важливу для нашої країни дату. Адже найцінніше багатство — це мирне небо над головою, душевний спокій та благополуччя.