Свято щорічно відзначають на 256-й день року — 13 вересня, якщо рік високосний — 12 вересня. Таке число обрано не випадково: 256 — це кількість цілих чисел, яку можна виразити за допомогою одного восьмирозрядного байта, а також це максимальний ступінь числа 2, який менше кількості днів у році — 365.

13 вересня студенти та викладачі коледжу приєднались до святкування Міжнародного дня програміста.

Веселим сюрпризом був «Алгоритмічний вхід» до коледжу, який “проходили” всі студенти та працівники, щоб зайти до закладу. При виконанні цього алгоритму у вигляді блок-схеми кожен міг відчути принцип роботи комп’ютерної програми. Першим цю нелегку справу зробив першокурсник Любіченко Роман з групи ХТфб-5-09-21.

Всі, хто відчував у собі силу комп’ютерних знань, змогли пройти онлайн-тест з програмування та отримати солодкі подарунки за кращий результат. Перемогу розділили студенти групи ХТфб-5-09-21 Гончаренко Софія та Гончаренко Стефанія, ІІІ місце посіла Хадаєва Юлія (СПфб-2-11-20). Найвідважніші спробували написати свою першу програму та побачити її в дії.

Відзначення Дня програміста у нашому коледжі привернуло увагу всіх до того, що майбутнє без програмування неможливе.

Головатий В.В.