27 серпня у Черкаському комерційному технікумі відбулося засідання педагогічної ради.

Заступник  директора з навчальної роботи  Вяткіна Т. Г. окреслила завдання щодо реалізації основних напрямів роботи педагогічного колективу  на 2020-2021 навчальний рік, зазначивши, що цей рік  буде непростим, оскільки будемо навчатися в умовах пандемії. З метою недопущення поширення  хвороби   COVID-19 заняття будуть   проходити за змішаною формою (аудиторно-дистанційною)  та у дві зміни. Рекомедовано  за можливості  проводити «зелені уроки» на свіжому повітрі.

Заступник директора з виховної роботи Гущина А.В. зазначила, що в  позаурочний час необхідно дотримуватися рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо особливостей виховної роботи в умовах карантину, акцентуючи увагу на захисті прав та здоров’я студентської молоді.

Секретар приймальної комісії  Півненко Н.П. проаналізувала попередні підсумки прийому до технікуму у 2020 році та визначила завдання щодо адаптації першокурсників до умов навчання в технікумі.

Директор технікуму Крикуненко Л.О  ознайомила викладачів з планом  роботи педагогічної ради, педагогічним навантаженням,  призначенням голів циклових комісій, завідуючих кабінетами та класних керівників на 2020-2021 н. р.

Інженер з охорони праці Гнатюк Т.В. доповіла про протиепідемічні заходи  та особливості  освітнього процесу в умовах карантину.