27.11.2019 року в Черкасах проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Worldskills Ukraine» робітничих професій.

Студенти випускних груп спеціальності Харчові технології Кравченко Каріна та Черненко Віктор  взяли участь в цьому заході, який відбувався в  ДНЗ «Черкаське вище професійне училище». В нашому місті вперше проводять цей захід і  участь студентів ЧКТ в ньому стане традицією.

За підсумками конкурсу, кваліфікованого

журі, Каріна посіла четверте місце з компетенції «Кондитерське мистецтво»  із авторським десертом «Лимонний тарт», де продемонструвала креативність в дизайні користуючись трендом 2018 року «Квіти в кулінарії». 

Віктор змагався у компетенції «Кулінарне мистецтво»  та готував закуску, кулешик і другу м’ясну страву. Вітаємо переможців.

Наші студенти показали високий рівень підготовки, професіоналізму і гідно представили свій навчальний заклад на конкурсі. 

           Участь у професійних конкурсах     сприяє підвищенню кулінарної майстерності, розкритті та популяризації  творчого потенціалу, підвищення престижу професії, залучення широкого кола споживачів, обмін дос

відом під час партнерської співпраці.