НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ДНЯ НАУКИ: НОВИЙ ФОРМАТ

19.05.2020року в Черкаському комерційному технікумі в дистанційному форматі на платформі Hangouts відбулася науково-практична конференція, присвячена Дню науки. На початку зустрічі з вітальним словом до учасників звернулася заступник директора з навчальної роботи, д.е.н., доц. Вяткіна Т.Г., яка зауважила, що нині наша держава переживає непростий для української економіки час, але ми знаємо, що майбутнє України творить і буде творитися молодим поколінням, і їх науковий потенціал успішно буде реалізовуватися в соціумі, бізнесі, в науці, освіті. Побажала всім плідної дискусії, конструктивного діалогу, наснаги та новаторського пошуку.

Свої роботи презентували студенти Хижняк Каріна (керівник Мальованна Т.П.), Позднякова Марина (керівник Маринич С.В.), Семенчук Катерина (керівник Відьменко М.О.), Шокотько Наталія (керівник Прядко А.М.), Ткаченко Вікторія (керівник Ананьєва І.А.), Кравченко Анастасія (керівник Башей О.О.), Полівко Анастасія (керівник Гнатюк Т.В.), Дрига Марія (керівник Хохлова Л.М.) та багато інших.

Тематика студентських робіт представлена широким спектром досліджень. Серед них були такі як: «Державний борг України: сутність, соціально-економічні наслідки та перспективи оптимізації», «Соціально-педагогічна робота з дітьми у Черкаському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради», «Електронна торгівля та електронна комерція: виклики сьогодення», «Алкогольна залежність серед підлітків як соціальна проблема та його профілактика», «Товарознавча характеристика асортименту прянощів» та інші. Під час конференції студенти свої доповіді супроводжували відеопрезентаціями, активно відповідали на запитання та долучалися до жвавої дискусії.

Учасники зібрання отримали професійне задоволення від результатів роботи конференції та неоціненний досвід проведення таких заходів, зокрема і в непростих умовах.

Тож дякуємо всім за плідну співпрацю та бажаємо успіхів у навчанні та роботі!