УВАГА КОНКУРС-ЗМАГАННЯ

З метою збереження рухової активності студентської молоді під час дистанційного навчання та заохочення  до здорового способу життя в нашому коледжі з понеділка (02.11.20.) стартує  відбірний етап онлайн конкурсу-змагання під девізом  „Спорт і фізкультура знову: і у коледжі, і вдома“.   Виконання завдань конкурсу відбувається в приміщеннях або на відкритих майданчиках із врахуванням вимог карантину.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

  1. Конкурс-змагання „З м’ячем баскетбольним вправи контрольні“ (юнаки та дівчата) Кидання баскетбольного м’яча в кільце.
  2. Конкурс-змагання „М’яч футбольний б’ю ногою, балансую – головою“

Юнаки – балансування футбольним м’ячем на голові.

Дівчата – жонглювання футбольним м’ячем ногою (підйомом ступні).

  1. Конкурс-змагання „Міцніші руки – у сильніших духом (юнаки)“ (згинання-розгинання рук в упорі лежачи).
  2. Конкурс-змагання „Стрибай-стрибай, а сусідам не заважай! (дівчата)“. Стрибки зі скакалкою.
  3. Конкурс-змагання „Сила – плюс, хвороби – мінус“ (юнаки та дівчата). Вправа на розвиток м’язів пресу.
  4. Конкурс-змагання „Планка“ (юнаки та дівчата). Виконання стійки „планка класична на ліктях“.
  5. Конкурс малюнків „Люблю спостерігати за „зірками“ (юнаки та дівчата). виконати малюнок улюбленого спортсмена/команди.

Участь у Конкурсі є добровільною формою виконання дистанційних змагальних завдань та передбачає подання матеріалів в електронному вигляді.

Матеріали конкурсантів подаються у вигляді файлів зображень та відео.

Вимоги до зображень: файли мають бути формату jpeg (jpg), png, pdf, співвідношення сторін 4х3, розмір зображень має бути не менше 600 пікселів по меншій стороні.

Вимоги до відео: файли мають бути формату avi, mkv, mp4, цифрова роздільна здатність не менше 1280х720 пікселів, співвідношення сторін 16х9 або 4х3, горизонтальне положення кадру.

Відеофайли повинні бути виконані в режимі безперервної зйомки, чітко відображати початок, виконання та закінчення вправи, за необхідності із використанням секундоміру або годинника із секундним відліком часу, не повинні містити додаткових мультимедійних вставок (музики, анімації, зображень тощо).

 Переможці конкурсу нагороджуються грамотами , а їхні матеріали та результати конкурсу будуть поширюватись на інтернет-сторінках спортивних освітянських видань та засобів масової інформації.

 Онлайн-конкурс вже на старті, тож побажаємо нашим студентам успіхів у змаганнях.

 І головне, будьте здорові!