Безпека дорожнього руху – запорука життя!

Основною метою держави у царині безпеки на дорогах було і залишається зниження кількості смертей пішоходів.  Із 17 по 23 травня  проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках національного проєкту «Безпечна країна» та цього тижня в державних установах, навчальних закладах України відбулися різноманітні заходи щодо пропаганди безпечного руху пішоходів, знання та дотримання правил дорожнього руху.

Не був осторонь і наш навчальному заклад. У фойе технікуму працівниками бібліотеки було розгорнуто експозицію з відповідною тематичною літературою.

18 травня офіцери національної поліціі провели захід зі студентами І курсу «Безпека дорожнього руху – запорука життя !». Метою заходу було закріпити  знання правил дорожнього руху, розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити брати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, виробити навички спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дорожні знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки. Офіцери ознайомили здобувачів вищої освіти зі статистикою ДТП, кількістю загиблих і постраждалих на шляхах, дорожніми  знаками та розміткою. Розглядалися небезпечні ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.

Класні керівники провели індивідуальні та групові профілактичні бесіди, тематичні виховні години і позаурочні заходи. В кінці тижня, як підсумок,  студентам було запропоновано пройти тестування  з  питань щодо безпеки дорожнього руху. На сайті технікумі було розміщено соціальні відеоролики .

Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть здобувачам вищої освіти  здобути тверді та стійкі знання, набути вміння та навички з питань безпеки  дорожнього руху і зберегти своє життя та здоров’я !