«Мало любити свій край, його треба знати». Цей мудрий вислів Максима Рильського спадає на думку, коли мова заходить про Черкащину. Вона має багатовікову історію і культуру, а також сповнене яскравими подіями сьогодення.

В рамках тижня краєзнавства студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу взяли участь у бібліоквесті «Черкаси – моє рідне місто», який проходив у бібліотеці ім. В. Симоненка.

Студенти поділилися на дві команди, кожна з яких обрала собі капітана. Мандруючи різними відділами бібліотеки студенти шукали відповіді на питання, згадували вже відомі факти і події та відкривали для себе багато нової, цікавої та корисної інформації. Завдяки участі у квесті студенти згадали райони, що входять до Черкаської області, чим вони знамениті та легенди, пов’язані з ними. Згадали вони і про видатні постаті та численні історичні події, які прикрашають літопис нашого регіону.

Обидві команди були дуже активними, але на крок вперед була команда «червоних», яка і здобула перемогу. Проте всі учасники отримали заохочувальні призи.

Шануймо минуле, творімо сьогодення, крокуймо в майбутнє!