Минулого тижня у бібліотеці Черкаського комерційного технікуму для студентів і викладачів технікуму було презентовано книги кандидата історичних наук, викладача, журналіста, краєзнавця Тетяни Курінної.

Перша книга «Топоніми Млієва: історичний аспект» містить відомості про історію походження назв, вулиць, хуторів, ярів та полів Млієва. Авторка зазначила, що історія с. Млієва дуже цікава і ще до кінця не вивчена, адже є припущення, що історія поселення сягає часів Київської Русі.

Під час презентації другої книги – «Благодійна діяльність та вплив на розвиток освіти, просвіти і духовності в Україні» дослідниця зауважила, що тема благодійності її зацікавила ще у 2001 році, адже Україна має багату історію ефективної благодійної діяльності. Звернення до славного досвіду нашого минулого та його врахування дозволить, щоб благодійність стала невід’ємним атрибутом суспільства, складовою частиною суспільної свідомості, моральним обов’язком чи не кожної людини.

Даний навчально-методичний посібник стане в нагоді викладачам і студентам спеціальності «Соціальна робота», тому що вони є активними організаторами загальнотехнікумівських та учасниками міських, обласних і всеукраїнських благодійних заходів; співпрацюють із різними благодійними організаціями; беруть участь у роботі предметних гуртків «Якщо не ми, то хто?», «Волонтери – це ми!».