14 березня 2016 року викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін в черговий раз зібрали шанувальників дивовижного поетичного слова на годину авторської поезії «Поезія – це завжди неповторність…», де прозвучали вірші написані студентами І-ІІІ курсів: Лініченко Русланою, Лисенко Дар’єю (група ВХП -15), Зубалій Анастасією (ТКД -8), Литвиненко Тетяною (група ВХП-16), Матушевичем Дмитром, Матазовою Богданою (група ТО-6), Гарбалинською Катериною (група Б-7), Старостою Олександрою (СП-4).

Поезія… Як багато змісту вкладаємо ми в це коротке слово. Скільки емоцій і почуттів викликає воно в наших серцях. У  сьогоднішньому нашому буденному житті так не вистачає ліричного настрою краси людських почуттів, краси життя.

Усіх присутніх на заході зворушили поезії пронизані темою кохання, любов’ю до рідної землі, подіями на Сході країни. Лірика, як найекспресивніше і найточніше відзеркалення людської душі, сприяє духовному збагаченню особистості.

15 березня була проведена екскурсія до Черкаського краєзнавчого музею для студентів груп ВХП-16, ВХП-15 та СП-5 Черкаського комерційного технікуму. Було переглянуто музейну експозицію «Революція Гідності» представлену у формі фоторепортажу хронологій подій з листопада 2013 до лютого 2014 року в Києві. Це була Революція за людську та національну гідність, в якій саме молодь розбудила країну і стала каталізатором змін у ній. Тому факти тих днів дуже цікавлять студентську молодь. Декілька стендів з речами учасників протестних акцій у Києві унаочнювали матеріал фотовиставки.

Друга, менша, частина експозиції «Антитерористична операція» присвячена подіям на Сході України. На окремому стенді оформлено інформацію про черкащан, які загинули під час бойових дій.

Не зважаючи на те, що експозиція ще тільки створюється і не набула ще завершеного вигляду, проте вона має велике значення у формуванні почуття патріотизму, національної свідомості молоді. Також сприяє вихованню у студентів поваги та шанобливого ставлення до Героїв нашої країни та історії рідного народу.

17 березня в рамках декадника в технікумі відбувся захід, присвячений року вивчення англійської мови в Україні «English in our life» («Англійська мова в нашому житті»).

Під час заходу було представлено пісні англійською мовою: студентка Леонська А. виконала пісню «I’m still loving you», Пугач С. – «It’s my life», Стадник А. – «Price tag», а студентка Білик І. виконала пісню «Wild dances» двома мовами. А також на заході було представлено художнє читання англійською мовою уривку з трагедії «Гамлет» В. Шекспіра «To be or not to be» у виконанні студентки Соломки А. та «Заповіт» Т.Г.Шевченка англійською мовою у виконанні Андрієнко О.

Метою цієї пізнавально-розважальної програми було удосконалення знань, вмінь та навичок з англійської мови, розширення світогляду та ерудиції студентів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати студентів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Цікаво та емоційно насичено  пройшли заходи, присвячені року англійської мови: музична перерва на тему: «Sing in English!». Всі учасники проявили творчий підхід до справи і розуміють, що іноземна мова сьогодні є складовою частиною професійного успіху молодого спеціаліста.

Під час декадника проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали: Груба Діана, студентка групи СП-3 – з навчальної дисципліни «Українська мова»; Білогруд Ірина, студентка групи ТО-5 – з навчальної дисципліни «Друга іноземна мова за професійним спрямуванням»; Андієнко Олеся, студентка групи ТКД-7 – з навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням»; Дежефі Лаура, студентка групи ТКД-9 – з навчальної дисципліни «Іноземна мова»; Задорожня Каріна, студентка групи Б-7 – з навчальної дисципліни «Історія України»; Івашко Вадим, студент групи ВХП-14 – з навчальної дисципліни «Основи філософських знань»; Пантьо Вікторія, студентка групи ТКД-9 – з навчальної дисципліни «Світова література».