Невід’ємною традицією свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави. Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої Майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян.

 Долучились до вшанування героїв і студенти Черкаського комерційного технікуму. 21 листопада в читальній залі бібліотеки  студенти групи ХТ–10 взяли участь у круглому столі та вікторині «Гідні бути українцями». Ведуча заходу бібліотекар Тінякова М. М. розповіла про хід подій на Майдані в ті дні… Причин для невдоволення владою було достатньо. Проте саме відтермінування Асоціації з Євросоюзом змусило людей вийти на площі міст. Перша акція відбулася 21 листопада 2013 року. На знак протесту на Майдан Незалежності вийшли 1500 людей – переважно журналісти, громадські активісти та опозиційні політики. Згодом до них приєдналися студенти вишів з усієї країни. Саме ввечері 21 листопада у соціальних мережах хтось із учасників вперше використав слово «Євромайдан». Революція була сильна і світла. 

У цей день ми також згадуємо бійців АТО, які стійко й мужньо борються за нашу Україну.

Студенти та працівники ЧКТ усіх героїв вшанували  хвилиною мовчання.

Під час заходів студенти ознайомились з виставкою, на якій представлені матеріали, книги та спогади учасників  подій Майдану та взяти участь у конкурсі плакатів.

Шануймо себе і свою гідність —  і шановані будемо іншими. Українці, пишаймось тим, що ми — українці!