1 вересня 2017 року студентська родина Черкаського комерційного технікуму, який у 54 раз вітає усіх із Днем знань та початком нового навчального року, поповнилася 160 студентами. Розпочався 2017-2018 навчальний рік, рік нових надій, сподівань і звершень!

За доброю традицією на святковій лінійці студенти старших курсів, колектив педагогів та працівників технікуму, гості і батьки оплесками зустріли нове поповнення – 9 груп першокурсників, які разом зі своїми класними керівниками зайняли почесне місце.

З Днем знань, початком нового навчального року всіх присутніх привітав директор технікуму Володимир В’язовік, який побажав міцного здоров’я, віри у свої сили, творчого натхнення, нових відкриттів і досягнень, успіхів у праці та навчанні. Першокурсникам директор вручив студентські квитки, які з першого дня навчання засвідчили почесний статус – студент Черкаського комерційного технікуму.

Заступником директора з навчальної роботи Наталією Козиряцькою були відзначені дипломами, грамотами та подяками найкращі студенти технікуму, які у минулому навчальному році брали активну участь в обласних предметних олімпіадах, студентських конференціях, спортивних змаганнях, волонтерській діяльності, загальнотехнікумівських заходах.

З духовними настановами і побажаннями успішного навчального року до всього колективу технікуму звернувся у своїй проповіді протоієрей Олександр, настоятель приходу в честь ікони Божої Матері Пентонаса.

З вірою в щасливе майбутнє України, з Божим благословінням і добрим настроєм усі студенти технікуму разом з класними керівниками пішли на першу лекцію «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну».