Творче натхнення – людська потреба, в якій особистість знаходить щастя. Переживаючи духовне задоволення від того, що вона творить, людина по-справжньому відчуває, що вона живе.

В.О. Сухомлинський

 

Державний іспит – це завершальний етап у здобуванні фахової освіти в технікумі. Для випускників – це надзвичайно важливий момент, адже це  підтвердження  свого рівня здобутих за  роки навчання теоретичних знань та практичних умінь майбутніх техніків-технологів з спеціальності «Харчові технології». Екзаменаційна комісія у складі: голови — кандидата технологічних наук, доцента   Анни Собко,  директора технікуму — Людмили Крикуненко, досвідчених викладачів – Ольги Дорофей, Вікторії Горобець, Валентини Дегтяр – оцінювали теоретичну підготовку студентів, практичні навички й вміння, здатність застосовувати їх у фаховій діяльності випускників технологічного відділення.

Вітаємо студентів   груп ХТ- 4, ХТ-5, ХТ-9 та студентів заочного відділення ХТЗ-3    із успішним завершенням навчання. Бажаємо плідної та творчої професійної діяльності в  сфері обслуговування та гостинності, в цьому вам допоможуть знання отримані у стінах нашої альма-матер. Впевнено крокуйте до визначеної цілі!