Державний екзамен — це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників – це  підтвердження   рівня здобутих  теоретичних знань та практичних умінь. З 26 по 31 січня в Черкаському фаховому КХТБ пройшли державні екзамени на технологічному відділенні за спеціальністю 181 Харчові технології. Всі студенти  з  відповідальністю підійшли до складання екзамену і своїми результатами підтвердили освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра. Члени  екзаменаційної комісії оцінили теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички, вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності. Вітаємо студентів   груп ХТ-7, ХТ-8, ХТ-12 та студентів заочного відділення ХТЗ-4, ХТЗфб-1  із успішним завершенням навчання. Бажаємо плідної та творчої професійної діяльності в  сфері  ресторанної індустрії.  Нехай у професійній кар’єрі  вам допоможуть знання отримані у нашому коледжі.

Впевнено крокуйте до визначеної мети!!!