Студенти груп Т-1 і Т-4 спеціальності «Туризм» під час туристично-краєзнавчої практики розробили маршрут та провели екскурсію на тему «Дивовижні пам’ятники Черкас».

Черкаси не славляться великою кількістю цікавих і незвичайних пам’ятників. Більшість монументів встановлено на честь відомих історичних постатей, пов’язаних з нашим краєм. Але кожне місто цікаве якимись своїми особливими місцинами чи спорудами. І, звісно, в Черкасах є незвичайні пам’ятники. Деякі з них стали символами і візитками міста.

Маршрут екскурсії включав такі об’єкти: пам’ятник «Зруйнованим храмам»; пам’ятник «Сантехніку Дяді Васі»; пам’ятник «Водопровідному крану»; пам’ятний знак м’ячу; пам’ятник «Проні Прокопівні та Голохвастову»; пам’ятник «Гривні»; пам’ятник «Знанням»; пам’ятник «Незнайомці»; пам’ятник «Фаготу і коту Бегемоту»; скульптура «Висока нота»; «Сонячний годинник»;  лавка та ліхтар кохання; пам’ятник «Борцям за волю України»; скульптура «Русалка на Пруду»; «Дерево кохання» та ін.

Студенти під час екскурсії використовували різні методичні прийоми показу і розповіді, дотримуючись технології і методики проведення тематичної екскурсії.

Після екскурсії у всіх залишилися лише приємні враження та позитивні емоції!