З нагоди вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності в читальній залі бібліотеки технікуму відбувся захід, присвячений Дню українського добровольця. В заході взяли участь студенти груп СП-7, ТКД-9 та ВХП-14. Ведуча заходу бібліотекар Тінякова М.М. зазначила, що  14 березня стало орієнтиром в проголошенні Дня добровольця. Саме березень 2014 року увійшов до новітньої історії України внаслідок анексії Кримського півострова військами Російської Федерації. Саме тоді, з метою збереження цілісності української держави, керівництво Самооборони Майдану прийняло стратегічне рішення сформувати Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня ми маємо можливість перший  раз в історії України відсвяткувати цю урочисту подію. Українська історія рясніє фактами та подіями минулих літ, що породили феномен добровольця. Зважена громадянська позиція, збереження суверенітету держави, прагнення єдності українського народу – ось такі принципи людей, які за покликом серця, незалежно від статі чи віку вирушили захищати кордони нашої країни. У березні 2014 року добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України і саме добровольчі батальйони дозволили стримати перші удари сепаратистів. З турботою до учасників добровольчих формувань, спочатку з окремих волонтерів, що об`єднувалися в групи у соціальних мережах, а потім все більш масово виникає волонтерський рух. Ведуча розповіла про волонтерські організації, які діють в Україні і, зокрема, на Черкащині.

Під час заходу студенти мали можливість ознайомитися з виставкою, на якій було представлено матеріали про історичні події, присвячені визвольній боротьбі та розвитку добровольчого руху в Україні в період із 2014 року до цього часу.

Зворушливим було прочитання поезій студентами групи СП-7 Линюк Тетяни (вірш «Лист до матері»), Кувіти Оксани (вірш «Лист братові») та студентами групи ТКД-9 Дарій Олександри (поезія «Патріот») і Пантьо Віти (поезія «Загиблим воїнам»).

День українського добровольця – це й день, коли хочеться  згадати тих, кого від нас забрала ця  війна, названа АТО… Тих українських вояків, які захищали цілісність нашої держави і не пускали ворога до нас. Їх немає вже з нами, але пам’ять про них залишиться серед українців назавжди. Усі присутні вшанували їхню пам`ять хвилиною мовчання…

14 березня – це день, який навіки закарбував героїзм українських лицарів.