Черкаси дуже гарне місто, що потопає в зелені парків і скверів. Природа була щедрою з Черкащиною і обдарувала її красою і багатством. Туристичні пам’ятки Черкас розкажуть вам історію народу і доведуть те, що народ зберігає і цінує архітектурні пам’ятники і будівлі.

Студенти групи Т-4 спеціальності «Туризм» під час практики «Вступ до фаху» розробили маршрут та провели екскурсію на тему «Знайомтесь – наші Черкаси».

Під час екскурсії майбутні фахівці з туризму використовували різні методичні прийоми показу і розповіді, дотримуючись технології і методики проведення оглядової екскурсії.

Маршрут екскурсії включав такі об’єкти: Свято-Михайлівський кафедральний собор; Соборний парк; міський палац дитячої та юнацької творчості; пам’ятник «Незнайомці»; Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка; пам’ятник Т.Г. Шевченку; Соборна площа; Черкаська обласна державна адміністрація; Долина троянд, пагорб Слави; Черкаський обласний краєзнавчий музей; Свято-Троїцький кафедральний собор; пам’ятник Борцям за волю України.

 Після екскурсії у всіх залишилися лише приємні враження та позитивні емоції!