21 травня студенти групи ТО-6 в рамках вивчення навчальної  дисципліни «Етнографія і фольклор України» під керівництвом викладача Тищенко О.Л. відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей та ознайомилися з відділом етнографії.

Експозиція етнографічного відділу ознайомила студентів  із найпоширенішими ремеслами, промислами, основними та допоміжними заняттями Черка­щини в системі народного календаря.

Регіональні особливості Лівобережної і Правобережної Черкащини яскраво демонструють комплекси народного одягу, а також вишиті інтер’єрні речі: скатерки, підзори та рушники.

Привернули  увагу  і ярма для двох волів та люшні, що вміщують різьблену орнаментацію. Широко представлено посуд із дерева різний за призна­ченням та розмірами, а також знаряддя праці столярів і теслярів. Серед речей, виготовлених технікою плетіння – кошики з плоским бочком для сушін­ня ложок біля печі, а також засоби лову риби: «кобза», «верша», «скрипка», «садок».

В експозиції наявні писанки Черкащини та інших регіонів України. Унікальним музейним експонатом є фрагмент писанки керамічної знайденої у с. Пансь­кому Черкаського району, що датується Х-ХІІІ ст.

Такі заняття, проведені в у мовах реальної дійсності, дозволяють урізноманітнити форми проведення занять, викликають інтерес до вивчення дисципліни та є практично значущими для майбутніх спеціалістів з туристичного обслуговування.