25 жовтня відбувся фінальний  тур Черкаського обласного літературно-художнього конкурсу «Монолог про жінку», який було організувано у рамках проведення Черкаського обласного Жіночого форуму до 100-річчя Союзу українок.

Конкурс проводився з метою возвеличення жінки-українки у сучасному суспільстві, щоб привернути увагу громадскості до місії жінки- матері. У конкурсі взяли участь усі бажаючі декламатори, майстри художнього слова за трьома віковими категоріями. Серед учасників ІІІ вікової категорії був наш студент- першокурсник Захарченко Ігор (група ХТ-12-11-19). До  журі ввійшли відомі жінки Черкащини: Тетяна Крижанівська, народна артистка України, Олена Ластівка, акторка Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка і Катерина Вербівська, поетеса, заввідділом обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка. На суд журі та глядачів від технікуму було представлено ліричну композицію на вірш Яніни Вільної «О, жінко!», музичну відеопрезентацію до номера створив художній керівник Тарасенко М.М.

Серед близько 30 учасників літературно-художнього конкурсу «Монолог про жінку» Ігор посів І місце! Вітаємо Захарченка Ігоря із перемогою та бажаємо творчого натхнення і успіхів в майбутніх конкурсах.