План роботи гуртка на 2020-2021 р.doc

Інформація про роботу гуртка «Фактор успіху»

керівника Башея О.О.

за ІІ півріччя 2020-2021 н.р.

 Засідання гуртка проводилися  у змішаній формі.

18 лютого 2021 року під час засідання гуртка (за січень) для студентів груп СП-13 та СП-10  спеціальності 231 Соціальна робота проведена мультимедійна віртуальна екскурсія до центру розвитку дитини. Майбутні фахівці з соціальної роботи ознайомилися з виховними методиками дітей Марії Монтессорі та Вальфдорської школи.

 (Фото та інформація із засідання опубліковані у класі Гурток «Фактор успіху» на платформі Google Classroom).

 24 березня 2021 року під час дистанційного засідання гуртка (об’єднане (лютий+квітень) студенти спеціальності «Соціальна робота» груп СП-13 та СП-10 у месенджері Viber в режимі групових відео дзвінків у вигляді круглого столу обговорили стан та перспективи розвитку практичної соціальної роботи в Україні та обмінялися досвідом навчання/практичної діяльності. До відеоконфернції долучилися фахівці з соціальної роботи менеджер напрямку Протидія торгівлі людьми 100 % ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ Стадник Марина, соціальний працівник Когут Ірина, випускниці спеціальності «Соціальна робота» групи СП-6 Коваленко Вікторія, групи СП-9 Шаповал Тетяна. 

Марина Стадник 100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ
Менеджер напрямку Протидія торгівлі людьми
Когут Ірина, соціальний працівник
Випускниця групи СП-9
Шаповал Тетяна
Випускниця групи СП-6
Коваленко Вікторія

14 квітня 2021 року під час дистанційного засідання гуртка (за березень) студенти спеціальності «Соціальна робота» груп СП-13 та СП-10 у класі Гурток «Фактор успіху» на платформі Google Classroom віртуально відвідали Черкаський патріотичний музей.