У потоці рутинних справ складно залишатися енергійними і життєрадісними. З щоденними стресами допоможе впоратися правильно підібране хобі. Завжди цікаво спілкуватися з людьми, у яких є свої захоплення. Одні здорово роблять орігамі, інші займаються велоспортом, а треті люблять подорожувати. Грамотно підібране дозвілля робить нас розумнішими, продуктивнішими й успішнішими.

Хобі – це захоплення, яким ми з радістю займаємося у вільний час. Воно не  є примусовим обов’язком. Правильніше буде сказати, що це щось для душі. Люди, що приділяють увагу своєму дозвіллю, рідше впадають в депресію і виявляють більше інтересу до життя.

Напередодні Дня працівників освіти в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу була проведена виставка «Хобі робить життя цікавішим!», в який взяли участь викладачі та працівники коледжу. Вони відкрили секрет – як проводять вільний час, що допомагає їм розслабитися після важкого дня та отримати енергію для дня наступного. Для більшості хобі —  це малювання, в’язання, мозаїка, вишивання, догляд за домашніми улюбленцями, квіткарство, подорожування та вивчення іноземних мов тощо. Деяких приваблює фотографування, читання, печворк, збирання. Всіх вразили унікальні захоплення – фелтінг, автографія, слеклайн, моржування.

Кожна людина сама створює свій світ. У одних він виходить зовсім крихітним, а у інших безмежним і вражаючим. Нам дарована абсолютна свобода вибору, можливість розширювати межі. Головне, зробити перший крок, відчути натхнення і йти далі, більше ніколи не повертаючись в стан сонної апатії. Серед безлічі цікавих занять неодмінно знайдеться те, яке Ви полюбите. А який Ваш світ?