Куріння цигарок – це єдина причина смерті,

якій можна запобігти в нашому суспільстві.

З метою пропоганди здорового способу життя та запобігання тютюнопаління серед студентської молоді 21.09.2021 року вихователем гуртожитку коледжу Титарчук Н.І. була проведена інформаційна година «Вплив тютюну на молодь» зі студентами, які проживають у гуртожитку .

Під час інформаційної години було переглянуто презентацію, яку підготувала студентка групи СП-12 Варяниця Дарія, соціальне відео та проведено анкетування «Визначення ступеня залежності від нікотину» з подальшим його аналізом.

Студентів проінформовано про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

Головними завданнями заходу було допомогти підліткам формувати у собі якості сильної особистості та здатності протистояти шкідливим звичкам; попереджувати паління серед підлітків та  молоді; виховувати у студентів бережливе ставлення до свого здоров’я; розповісти про згубний вплив тютюнокуріння на організм людини; формувати у підлітків правильний вибір щодо недоцільності згубних звичок.