Соборний парк – це місце, де унікально поєднується сучасність і минуле, реальність і легенди давнини.

Студенти спеціальності «Туризм» Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під час засідання гуртка «Мандрівник» відвідали Соборний парк, де у супроводі Тищенко О.Л. та Стокоз О.О. відкрили для себе всі його таємниці.

Що було на місці Соборного парку? Коли побудовано Михайлівський кафедральний собор? Хто такий Валентин Войно-Ясенецький? Яка єдина скульптура радянських часів збереглася на території парку? Про це та багато іншого дізналися студенти під час екскурсії одним з найстаріших парків нашого міста.

Сьогодні у цьому парку можна побачити і багато сучасних пам’ятників – Жертвам голодомору та політичних репресій, Жертвам Чорнобильської трагедії, Пам’ятник зруйнованим храмам та Пам’ятний хрест загиблим черкащанам в АТО. На території парку наразі зводиться найвища храмова дзвіниця України (планована висота – 134 м). Але головний об’єкт тут, звичайно, Свято-Михайлівський кафедральний собор, що є найбільшим православним храмом України та четвертим за величиною у світі.

Тож радимо й вам відвідати Соборний парк та побачити все на власні очі!