Як зробити заняття з історії цікавішими та різноманітними? Можна сходити на екскурсію до краєзнавчого музею. Викладач Погодіна О.Ю. із студентами груп ПТфб-4, Ффб-2, СПфб-4, Тфб-4 під час цікавої розповіді у музеї ознайомилися з археологічними пам’ятками України та Черкащини, дізналися багато нового з життя первісної людини, скіфів та сарматів. А головне- побачили наживо предмети побуту, реконструкцію житла та протоміст праукраїнців – трипільців. Наостанок студенти пройшли цікавий квест «Знайди справжню кістку мамонта». У такій невимушеній та інтерактивній формі заняття краще запам’ятовується минуле рідного краю, пробуджується інтерес до вивчення історії, спонукає студентів до творчо-пошукової роботи.