Лідерство – фактор суспільного розвитку

Лідерство – одне з тих явищ, яке цікаве практично кожній людині.

У будь-які часи амбітній людині не обов’язково брати до рук зброю, щоб бути лідером. Важливим ключем до успіху лідера є саморозвиток. Є одна проста істина: хто володіє інформацією – той володіє світом. Володіючи інформацією, людина вивчає та аналізує своє оточення, будує ефективні власні стратегії перемоги у вирішенні конфліктів.

Бібліотека Черкаського комерційного технікуму пропонує до уваги книжково-журнальну експозицію «Лідерство – фактор суспільного розвитку». Викладачі та студенти можуть ознайомитися з книгами із психології, менеджменту, управлінням персоналом та етикою бізнесу. Цікавою для майбутніх керівників є книга Дес Дерлоу «Ключові управлінські рішення». Автор пропонує розв’язання основних проблем прийняття рішень: баланс інтуїції та розрахунку, диктатури і лідерства; запропонував прийоми опанування основних якостей і вмінь, що необхідні сучасному менеджерові. В книзі Виноградського М.Д. «Менеджмент в організації» автор дає рекомендації, як оцінити власний стиль управління, зробити його гнучкішим, навчитися успішно співпрацювати з іншими та створити взаємодоповнювальну команду.

Усі матеріали сповнені ідеями, порадами та життєвими уроками, які навчають упевнено рухатися кар’єрними сходами, допомагають досягти перемог у житті та в бізнесі.

Тож, читайте побільше книжок, не обов’язково тільки з того фаху, яким Ви хочете займатися. Вчіться в інших людей, переймайте досвід у тих, хто, на вашу думку, досяг позицій лідерства. І кожен зможе досягнути успіху в житті!