20 квітня 2016 року студенти групи СП-23 Венгер Назар та Колісник Іван і групи СП-5 – Козак Аліна, Ягніченко Дарина, Кучерявенко Зоя, Соб’яніна Настя та Путіліна Олена взяли участь у бібліотечному квесті «Мандруємо книжковими меридіанами», який проводився у бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка до Всесвітнього дня книги.

Учасники змагання за допомогою кольорових значків об’єдналися у 4 команди: сині, жовті, зелені і рожеві. Кожна команда обрала капітана, який отримав мапу квестової зони, детальний інструктаж від організаторів гри.

Основне завдання бібліотечного квесту – перевірити учасників на ерудованість, начитаність, вміння пошуку і використання знайденої інформації. Крім того, студенти мали можливість проявити себе у командній грі, дізнатися про бібліотеку, її фонди і відділи.

Під час заходу команда технікуму на чолі з капітаном Венгером Назаром продемонструвала гарні знання, ерудицію і чемність.

Учасники квесту переконалися, що книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Це джерело знань для школяра і студента, учителя і президента. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить; хто багато читає той багато знає.

Незважаючи на те, що нашим студентам не вистачило всього декілька секунд до перемоги, проте всі були задоволені, переповнені емоціями та враженнями!