16 жовтня з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в читальній залі бібліотеки технікуму відбулася історична вікторина на тему: «Ми з України — козацького роду». У заході взяли участь студенти груп СП-10 і ХТ-7. У вступному слові бібліотекар технікуму Тінякова М.М. привітала всіх присутніх зі святом українського козацтва і Днем захисника України.  Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Козацтво передало своїм нащадкам стійкість і міць козацького духу, ідеали побратимства, вірність рідній землі.

Учасники вікторини розділилися на дві команди. Команда хлопців із капітаном Запорожцем Дмитром — «Черкаські чайки» та команда дівчат, капітан команди Кулик Ірина — «Підкова». Вікторина проходила у три етапи. Перший етап-розминка, другий – історичний, третій-конкурс для уболівальників. Питання заходу стосувалися побуту, традицій українських козаків, історичних постатей та подій, які вплинули на життя українців.

Після командної гри відбувся бліц — турнір капітанів команд. Капітанам потрібно було швидко зорієнтуватися і першим відповісти на запитання, які стосувалися життя і побуту козаків.

Журі, після тривалого обговорення, визначило переможцем дівчачу команду «Підкова».

Тож вітаємо усіх із цим радісним святом і бажаємо здоров’я, щастя і наснаги у відродженні найкращих національних традицій задля слави нашої рідної України!