31 березня 2016 року у Черкаському комерційному технікумі відбувся конкурс краси і грації «Міс ЧКТ — 2016».

Конкурс відбувався у два етапи: кастинг і фінал. Кастинг проходив 14 березня, у ньому взяли участь сім студенток технікуму, з яких незалежним журі, до складу якого входили представники Студентської ради м. Черкаси, було відібрано до фіналу п’ять учасниць.

2-й етап, а саме фінал конкурсу, відбувся 31 березня 2016 року в актовій залі технікуму. У фіналі взяли участь п’ять конкурсанток:

 1. Стадник Анастасія, група ТКД – 7;
 2. Білоконь Ольга, група ВХП – 13;
 3. Колеснікова Вікторія, група СП – 23;
 4. Леонська Аліна, група ТКД – 8;
 5. Щерба Вікторія, група Б – 5.

Фінал конкурсу «Міс – ЧКТ 2016» пройшов у форматі яскравого шоу, де дівчата-учасниці розповідали про себе, проявляли свої інтелектуальні здібності, демонстрували таланти, танцювали колективні танці та дефілювали у вечірніх сукнях. Це було неперевершено!

Оцінювало конкурсанток незалежне та справедливе журі: голова – директор технікуму В’язовік Володимир, а також члени журі: голова ГО «Черкаська Студентська Рада» Гергель Олександр, власниця студії макіяжу Наталія Небелиця, голова благодійного фонду «Діоніс» Оксана Гончарук та завідуючий відділенням технікуму Відьменко Сергій.

Між виступами конкурсанток свої артистичні й мистецькі здібності показали: Олена Шевченко – оригінальне малювання та Анастасія Сурмачевська — танець «Бачата».

Після захоплюючих і видовищних змагань між студентками-учасницями та тривалого обговорення журі обрало переможниць у різних номінаціях.

За результатами голосування в Офіційній групі Черкаського комерційного технікуму в соціальній мережі ВКонтакті та результатами голосування глядачів під час конкурсу диплом з титулом «Міс Глядацьких симпатій» отримала Леонська Аліна.

Колесник Вікторія стала «Міс Інтелект», Стадник Анастасія – «Міс Ніжність», Леонська Аліна – «Міс Талант», Щерба Вікторія — «Віце-міс».

Кульмінаційною миттю свята стала перемога у конкурсі «Міс ЧКТ — 2016» Білоконь Ольги, яка й отримала корону переможниці!

Усі учасниці конкурсу «Міс ЧКТ-2016» отримали титульні стрічки і приємні подарунки від спонсорів заходу.

Спонсорами та організаторами конкурсу були:

 1. Адміністрація Черкаського комерційного технікуму.
 2. Профспілкова організація Черкаського комерційного технікуму.
 3. Громадське об’єднання Черкаська Студентська Рада.
 4. Студія макіяжу Наталії Небелиці
 5. Салон краси «Backstage».
 6. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс».
 7. Фотостудія «Панорама».
 8. Боулінг-клуб «Лакі Страйк».
 9. Ролердром.
 10. Кафе «Онлайн».
 11. Рок-паб «Гараж».
 12. Сімейний консультаційний центр «I’m family»
 13. Студентський Парламент Черкаського комерційного технікуму.

Вітаємо наших дівчат з перемогою у своїх номінаціях! Ви всі чарівні, розумні, жіночні і найкращі!