14 квітня 2016 року у Черкаському комерційному технікумі відбувся конкурс серед сильної половини студентства «Містер ЧКТ – 2016».

Відповідно до Положення конкурсу, попередньо було проведено кастинг, де було відібрано 5 юнаків для участі  фіналі.

Фінал конкурсу відбувся 14 квітня 2016 року в актовій залі технікуму. Свої здібності, силу і мужність демонстрували конкурсанти:

 1. Аулов Максим, група ВХП — 11;
 2. Арзуманов Олександр, група ВХП – 15;
 3. Корінь Денис, група ТКД – 44;
 4. Ларін Костянтин, група ТКД – 44;
 5. Онищак Богдан, група ТКД – 44.

Наші хлопці проявили неабияку сміливість, креативність і наполегливість. Вони змагалися у п’яти конкурсах: «Знайомство», в якому конкурсанти розказували, ким вони бачать себе через десять років;  «Спорт – це сила», де показали свої улюблені види спорту, використавши усі знання та відповідний антураж; «Інтелектуальна розминка», в якому учасники розв’язували життєві ситуації; «Таланти» — найцікавіший етап, у якому хлопці продемонстрували різноманітні здібності, а саме: біт-бокс, хіп-хоп, декламування, спів, хореографія; «Я – джентльмен», в якому конкурсанти демонстрували свої ділові костюми у вигляді дефіле. Можна з упевненістю сказати, що глядачам було на що подивитися!

Між конкурсами глядачів також розважали талановиті студенти нашого технікуму: Хльобас Наталія, Щерба Вікторія, Білик Інна, Ткаченко Олексій, Скорик Яна, Хатнюк Віталій.

Оцінювало конкурсантів незалежне та справедливе журі: голова – заступник директора з виховної роботи – Гущина Алла Василівна, а також члени журі: голова Студентської ради при Обласній державній адміністрації — Іскімжи Іван, директор фотостудії «Атмосфера» — Селезньова Світлана Вікторівна, адміністратор закладу «НеКафе» — Забєлов Андрій та Міс ЧКТ – 2016 — Білоконь Ольга.

Після захоплюючих і видовищних змагань між студентами-учасниками журі обрало переможців у різних номінаціях.

За результатами голосування в Офіційній групі Черкаського комерційного технікуму в соціальній мережі ВКонтакті та глядачів під час конкурсу диплом з титулом «Містер Глядацьких симпатій» отримав Ларін Костянтин.

Аулов Максим отримав титул «Містер Інтелект», Арзуманов Олександр – «Містер Креативність», Онищак Богдан – «Містер Талант», Корінь Денис – «Віце-містер ЧКТ».

Кульмінаційною миттю свята стала перемога у конкурсі «Містер ЧКТ – 2016» Ларіна Костянтина, який отримав оригінальний подарунок – краватку ручної роботи — від спонсора заходу майстерня «Ритм».

Усі учасники конкурсу «Містер ЧКТ-2016» отримали титульні стрічки і приємні подарунки від спонсорів заходу.

Спонсорами та організаторами конкурсу були:

 1. Адміністрація Черкаського комерційного технікуму.
 2. Профспілкова організаця Черкаського комерційного технікуму.
 3. Громадське об’єднанна Черкаська студентська рада.
 4. Хенд-мейд майстерня «Ритм».
 5. Заклад «НеКафе»
 6. Барбершоп «Доберман».
 7. Фотостудія «Атмосфера».
 8. Нічний клуб «Міленіум».
 9. Тренажерна зала «Тренажерочка».
 10. Рок-паб «Гараж».
 11. Нічний клуб «Рефлекшн»
 12. Сімейний консультаційний центр «I’m family».
 13. Студентський Парламент Черкаського комерційного технікуму.

Вітаємо наших мужніх красенів! У вас — велике майбутнє. Нехай перемоги у вашому житті лише зростають, адже кожен з вас сьогодні по справжньому переможець!