На минулому тижні у технікумі відбулася зустріч студентів спеціальності «Туризм» з генеральним директором фірми «Sidoma Ukraine» Ольгою Свідлер, яка презентувала всім присутнім програми для 3-х і 6-ти місячного стажування у Болгарії, Туреччині та Єгипті.

Завдяки таким програмам є можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати реальний досвід в туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи.

Це чудова можливість проведення літа біля моря, вивчення культури країн, подорожувати з мінімальними витратами, удосконалюючи знання іноземних мов. Студенти поєднують приємне з корисним: цікаву оплачувану роботу з відпочинком, а сторона, що приймає, надає офіційне працевлаштування, оплачуване проживання, харчування та проїзд.

Міжнародна співпраця – це сьогодні один з актуальних напрямків освітньої діяльності, яка забезпечує академічну мобільність, що підвищує якість освіти, розвиток міжкультурного обміну, підготовку майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Це сприяє попиту на наших випускників на ринку праці.