У третій четвер травня в Україні відзначають Міжнародний день вишиванки.

Традиція прикрашати одяг вишивкою в українців з’явилася декілька століть тому. І вона одразу стала нашою гордістю. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно. А ще український національний одяг полюбився у цілому світу. Вишитий одяг поєднують з джинсами, кросівками і, навіть, з діловим костюмом.

Певна річ, день вишиванки не передбачає обов’язкових заходів, вдягати вишиванку в цей день не обов’язково. Ті, хто приходить між люди у вишитій блузі чи сорочці, в такий спосіб демонструють свою приналежність до українського народу, в мирний спосіб вшановують красу етнічного одягу та стають кращими. Люди у вишиванках – виразники громадянської позиції, вони демонструють культурну освіченість та духовну свідомість.

Студенти Черкаського комерційного технікуму постають у цьому світі як дисциплінованні, зібранні, ввічливі, обізнанні та ерудованні люди, добрі сини і дочки українського народу. Вишиванка для них – не тільки святкове вбрання, багато хто носить національний одяг і в повсякденному житті.

За їх ініціативи в стінах Черкаського комерційного технікуму відбулося багато розважальних конкурсів на найрізноманітнішу тематику, однак, провідним мотивом була любов до рідної землі.

Студентська рада разом з адміністрацією з великим натхненням підтримала патріотичний дух студентів, та влаштувала урочистий святковий концерт.

Допоки таємниці майстерності української вишивки з покоління в покоління матері передають своїм донькам – доти житиме Україна! У нашій вишитій сорочці радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують кожного українця. Вдягнувши наш національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях.