26 березня студенти Черкаського комерційного технікуму здійснили віртуальну подорож бібліотеками світу, під час якої дізналися про найстаріші, спалені та зниклі, найдивніші, найкрасивіші, найбільші та найменші, найсучасніші книгозбірні. Юнаки та дівчата ближче познайомились з обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Симоненка, взявши участь у бібліоквесті «Звідки книга до нас прийшла».

Мандруючи різними відділами бібліотеки, студенти шукали відповіді на питання, згадували вже відомі факти і події та відкривали для себе багато нової, цікавої та корисної інформації. Завдяки участі у квесті юнаки і дівчата згадали країну, де було винайдено папір та європейського першодрукаря Йоганна Гутенберга; дізналися багато цікавих фактів про історію друкарської справи в Черкасах та Перший Черкаський книжковий фестиваль; прослухали уривок аудіозапису, на якому відомий молоді український співак, композитор Кузьма Скрябін читає одну із своїх книг; познайомились з книгами, надрукованими шрифтом Брайля та книгами, героями яких є самі книги.

Впродовж лютого-березня 2019 року бібліотекою проводився конкурс серед  молоді на створення відеороликів «Одного разу в бібліотеці». Метою конкурсу було привернути увагу молоді до сучасної бібліотеки та читання, передати погляд молоді на бібліотеку в нестандартному і незвичному ракурсі. А ще, надати можливість юнакам і дівчатам продемонструвати свої творчі здібності через створення власного відеопродукту, стимулювати їх до проведення корисного і змістовного дозвілля. Студенти нашого технікуму групи ХТ-8 теж взяли участь у конкурсі, отримавши приз глядацьких симпатій та цінні подарунки.