10 вересня 2021 року студенти спеціальності «Туризм» Черкаського фахового коледжу технологій та бізнесу під керівництвом викладача Тищенко О.Л. відвідали Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій.

Студенти ознайомитися з діяльністю Центру, оглянули цікаві локації на території, взяли участь у різноманітних іграх та змаганнях.

Найбільше студентам сподобалася туристська смуга перешкод. Всі присутні  мали можливість випробували свої сили та продемонстрували вправність у подоланні перешкод за допомогою туристичних мотузок та карабінів.

Туризм – це поклик душі і серця, це незабутні враження від походів, подорожей, зльотів, змагань, квестів, краєзнавчих акцій та експедицій. Тож долучайтеся до лав справжніх туристів!